O Nas

Firma „Eximport” powstała w 1998r. jako spółka cywilna. Założycielami jej są Czesław i Emilia Kasprzak. „Eximport” jest dynamicznie rozwijającą się firmą na polskim rynku. Siedziba firmy znajduje się w województwie lubuskim w Żarach, natomiast filia firmy w województwie kujawsko-pomorskim w mieście Golub-Dobrzyń. Dzięki takiemu rozplanowaniu ośrodków, zaopatrywane są zakłady regionalne w zasięgu 200km. Przy transporcie do firm położonych dalej, duża rolę odgrywają firmy spedycyjne, z którymi firma podpisała umowy. Powoduje to, że firma „Eximport” ma zasięg ogólnopolski.

Czołowym zadaniem firmy była sprzedaż i dystrybucja wszelkiego rodzaju towarów i maszyn do pakowania wyrobów gotowych. Na dzień dzisiejszy firma specjalizuje się między innymi w produkcji folii PE oraz przetwarzaniu jej w postaci gotowych worków, kapturów oraz przekładek foliowych na indywidualne potrzeby klienta.

Jedną z gałęzi działalności jest również konfekcjonowanie folii rozciągliwej „Stretch”. Tu podobnie jak w przypadku folii PE oferowane jest cięcie folii na indywidualne wymiary (długość, szerokość) rolki. Ponieważ firma dąży do jak największej niezależności od producentów surowców stara się nieustannie poszerzać zakres produkcji własnej.

Firma „Eximport” zajmuje się również profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru optymalnych systemów opakowaniowych. Dodatkowo poprzez pośrednictwo w sprzedaży wszelkich materiałów do pakowania towarów (których sama nie produkuje) oferowany jest bardzo szeroki zakres usług. Zaopatrując kompleksowo firmy oraz zakłady przemysłowe w maszyny i artykuły opakowaniowe, firma pozyskała sobie wielu klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zmniejszenie dotychczasowych kosztów i czasu pakowania produktów w firmach i fabrykach spowodowało wzrost zaufania do firmy „Eximport”. Szybko powiększyło się grono kontrahentów zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Ponadto towary dostarczane są nie tylko według harmonogramów dostaw, ale również w wyjątkowych sytuacjach w bardzo krótkim czasie, co jest znacznym ułatwieniem dla klientów. Towary dostarczane są do klienta na bieżąco, nie potrzebne mu długie składowanie magazynowe. Obecnie firma posiada wdrożony system PN-EN ISO 9001:2008. Jest to między innymi System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności – wymagania dla wszystkich uczestników łańcucha żywnościowego (HACCP), co jest niezbędnym warunkiem współpracy między szanującymi się firmami. Pozwala to dotrzeć do klientów przedtem nieosiągalnych.

Privacy Preference Center