Vinaora Nivo SliderVinaora Nivo Slider
FOLIA DACHOWA

Folia Dachowa od Producenta

Produkowana przez ExImport membrana dachowa charakteryzuje się najwyższą jakością, przy zachowaniu niskich cen producenckich.

 

Folia Dachowa

Nasza folia dachowa to produkt o najwyższej jakości, polecana zarówno do budynków mieszkalnych, jak i tych użyteczności publicznej! Odporna zarówno na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia typowo mechaniczne. Sprzedawana w 50 metrowych rolkach, które ułatwiają zarówno ich transport, jak i kładzenie na dachu. Produkujemy membrany, które dzięki swojej elastyczności, sprawiają, że ich montaż jest bezproblemowy.

 

Dostępne rodzaje

Folie dachowe nazywane inaczej membranami produkujemy w dwóch wersjach, które przystosowane są do innych zadań.

 

Membrana dachowa STROTEX 1300 jest dyfuzyjnie otwartą przeznaczoną pod zewnętrzne pokrycie dachu membraną. Jest również doskonałym materiałem wiatro-izolacyjnym z przeznaczeniem do ścian budynków w konstrukcjach szkieletowych. Dzięki wysokiemu współczynnikowi STROTEX 1300 znajduje zastosowanie w dachach z izolacją termiczną do pełnej wilgotności krokwi, w których układana jest bezpośrednio na tej izolacji.

 

Nazwa Ciężar pow. Szerokość [m] Długość [m] j.m
STROTEX 1300 B 115g/m2 1,5 50 rolka
STROTEX 1300 V 135g/m2 1,5 50 rolka

 

 

Folia dachowa STROTEX to zbrojona, paro przepuszczalna, wodoszczelna doskonale chroniąca konstrukcję dachu przed podciekaniem wody oraz osłaniają warstwę izolacji cieplnej przed zawilgoceniem z zewnątrz.  Dzięki wzmocnionym zbrojeniom folia jest odporna na zrywanie oraz elastyczna i łatwa w montażu. Zadaniem folii STROTEX jest odprowadzenie pary wodnej znajdującej się w izolacji stropów budynku.

 

Ciężar pow. Szerokość [m] Długość [m] j.m
110g/m2 1,5 50 rolka
140g/m2 1,5 50 rolka