Folia bąbelkowa

FOLIA BĄBELKOWA PRODUCENT

Folia pęcherzykowa produkowana jest w procesie ekstruzji z granulatu PE i zapewnia najlepszą ochronę delikatnych artykułów na czas transportu. Jeśli jesteś producentem delikatnych produktów bądź zajmujesz się wysyłką, czy transportem wszelkiego rodzaju artykułów powinieneś zainwestować w to rozwiązanie. Użycie folii bąbelkowej jest idealne do zabezpieczania wszelkiego rodzaju materiałów bądź produktów. Jako producent folii bąbelkowej posiadamy najlepszą jakość produktów w bardzo korzystnej cenie.

Pęcherzyki wypełnione powietrzem zawarte w strukturze folii świetnie zabezpieczają produkt przed wszelkiego rodzaju wstrząsami i uszkodzeniami. Pęcherzyki powietrza sprawiają, że folia pęcherzykowa jest idealna do celów opakowaniowych.

Jest ona odporna na rozdarcia, a dzięki swoim właściwościom nie tylko chroni pakowane produkty przed otarciem, zgnieceniem czy wilgocią. Folia bąbelkowa jest również doskonałym materiałem amortyzującym i wypełniającym wolne przestrzenie w opakowaniach zbiorczych. Folia pęcherzykowa stosowana jest z powodzeniem do pakowania mebli, wyrobów szklanych i ceramicznych, armatur, artykułów RTV i AGD.

Folia bąbelkowa to na pewno jeden z najbardziej lubianych materiałów opakowaniowych. Arkusze są stosunkowo tanie i tylko nieznacznie zwiększają wagę przesyłki. Jej właściwości nie tylko chronią przed wstrząsami, ale też wypełniają paczkę oraz chronią przed niektórymi czynnikami atmosferycznymi. Dodatkowym atutem jest duża elastyczność materiału, dzięki temu folią można zabezpieczyć produkty każdej wielkości i o każdym kształcie.

Folia bąbelkowa – gdzie kupić?

Najlepszym wyborem będzie kupno od sprawdzonego producenta folii pęcherzykowej. Nasza firma zajmuje się produkcją folii najwyższej klasy z granulatu polietylenu. Wszystkie nasze folie gwarantują bezpieczeństwo wysyłanych produktów. Nasza oferta składa się ze standardowych rolek w wymiarach od 30 do 150 cm. Oferujemy Państwu również folię o podwyższonych parametrach takie jak folie antystatyczne, z filtrem UV czy dodatkami poślizgowymi. Nasze usługi kierowane są do wszelkich klientów z Polski, jak i za granicy.

Standardowe szerokości rolek: 100cm, 120cm, 150cm, 200cm, 250cm.

Na życzenie klienta dostępne są również inne szerokości oraz długości rolek, oraz o indywidualnych i podwyższonych parametrach, m.in.

  • Folie antystatyczne,
  • Folia z filtrem UV,
  • Folie z dodatkami poślizgowymi.

Folia pęcherzykowa produkowana jest w rolkach lub:

  • Przekładek (perforowanych lub pociętych w arkusze),
  • Woreczków,
  • Rolek

Eximport – producent folii bąbelkowej

Folia bąbelkowa dostępna w naszej ofercie może zostać dopasowana do Państwa indywidualnych wymagań. Jej zastosowanie to zabezpieczenie różnych przedmiotów. Służy do ochrony podczas transportu i składowania. Niemal każdy produkt może zostać zabezpieczony przy jej pomocy, w sposób szybki i tani. Jako producent oferujemy nasze produkty foliowe zarówno klientom indywidualnym jak i firmom oraz hurtowniom.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".