Worki i Kaptury

WORKI I KAPTURY

Worki i kaptury polietylenowe służą do pakowania produktów zbiorczo lub jednostkowo. Mogą być pakowane w paczki lub rolowane z perforacją do odrywania.
Worki foliowe doskonale nadają się do zgrzewania, dzięki czemu można je szczelnie oraz hermetycznie zamknąć zgrzewem.
Kaptury foliowe wykonane z LDPE świetnie nadają się do zabezpieczania towarów spaletyzowanych. Dzięki bardzo dobrej kurczliwości polietylenu kaptur foliowy po obkurczeniu doskonale dopasowuje się do zabezpieczanego ładunku na palecie, chroniąc go podczas magazynowania czy też transportu. Zabezpieczenie palety przy pomocy kapturów foliowych jest równie popularne jak wykorzystanie folii stretch. Kaptury foliowe doskonale chronią produkty podczas składowania czy transportu. Już nie musisz się obawiać o zniszczenie towaru czy czynniki zewnętrzne. Wybierz nasze kaptury foliowe i zabezpiecz towar przed wodą i brudem.
Oferujemy również możliwość wykonania dowolnego nadruku w linii lub metodą flexograficzną do 6 kolorów oraz zabarwienie w dowolnym kolorze kryjącym, lub przeźroczystym.

Worki oraz kaptury mogą być produkowane z różnego rodzaju dodatkami poprawiającymi ich właściwości:

  • otępiacz– zmniejsza poślizg folii,
  • slip– zwiększa poślizg folii,
  • UV– chroni przed promieniami słonecznymi,
  • barwnik– folia w dowolnym kolorze kryjącym lub częściowo zabarwiona,
  • antystatyk (ESD)– powoduje rozładowanie się ładunków elektrostatycznych.

 

Opakowania posiadają atest PZH do bezpośredniego kontaktu z żywnością.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".