Folie Ogrodowe

Folie Ogrodowe od Producenta

Tworzysz tunel foliowy? A może wspaniałe oczko ogrodowe? Chcesz aby Twój ogród nabrał nowego wyglądu? Bez wątpienia, dobrze się w tym sprawdzi oferowana przez nas folia ogrodowa. W naszym sklepie znajdziesz takie produkty, jak folia na szklarnie, oczko wodne czy inne konstrukcje. Ponadto, dystrybuujemy także różnego rodzaju agrotkaniny, dzięki którym rośliny w Twoim ogrodzie odżyją. Współpracują z nami prestiżowi i zaufani partnerzy, co daje gwarancję produktów najwyższej jakości. Poniżej zamieszczone zostały szczegółowe informacje na temat naszej oferty.

Folia ogrodnicza tunelowa

folia na tunel

Folia ogrodnicza idealnie nada się jako folia na szklarnię. Folia tunelowa jest wyrobem najwyższej jakości, wytwarzana w wielowarstwowej strukturze z najlepszej klasy surowców odpornych na warunki atmosferyczne i gwarantujących długoletnią trwałość oraz odporność na przebicie i rozdarcie. Bez wątpienia znajdzie się tutaj folia szklarniowa odpowiednia do Twoich potrzeb, gdyż dajemy możliwość wyboru długości i szerokości produktów. Co więcej, folia tunelowa/ogrodnicza występuje w kilku rodzajach w zależności od stopnia stabilizacji przeciw promieniom UV:

 

  • UV 2 – folia ogrodowa 2 sezonowa

 

Szerokość [m] Długość [m] j.m
6 33 rolka
8 33 rolka
12 33 rolka

 

  • UV 4 – folia ogrodowa 4 sezonowa
Szerokość [m] Długość [m] j.m
6 33 rolka
8 33 rolka
12 33 rolka
  • UV 5 – folia ogrodowa 5 sezonowa

 

Szerokość [m] Długość [m] j.m
12 33 rolka

Folia ogrodowa – oczko wodne

Oferowana przez nas folia ogrodowa nie tylko dobrze nadaje się na tunel ogrodowy, ale też sprzedajemy produkty, które świetnie sprawdzą się w konstruowaniu oczka wodnego. Folie PE występują dwustronnie w kolorze zielono-niebieskim o grubości 0,5 mm oraz szerokości 6m lub 8m. Folie stabilizowane są dodatkiem UV co znacznie zwiększa jej okres użytkowania nawet powyżej 5 lat. Ich kolor fenomenalnie zgrywa się z kolorem oczka, co wygląda estetycznie. Ponadto taka folia do oczka dobrze pasuje do stawowych roślin. Wszystkie kategorie dostępne do zamówienia znajdziesz w naszym sklepie.

Agrotkanina ściółkująca

W naszej ofercie możesz znaleźć także agrotkaniny dostępne w trzech kolorach – czarnym, brązowym oraz zielonym. Agrotkanina ściółkująca idealnie nadaje się do kompleksowej pielęgnacji roślin. Dzięki niej z gleby nie wyrastają niepotrzebne chwasty, co pozwala na skuteczne i długotrwałe uwidocznienie kwiatów. Co więcej, agrotkaniny pomagają zatrzymać wodę, co gwarantuje dłuższą wilgoć w korzeniach roślin. Ponadto agrotkanina ściółkująca występuje w dwóch szerokościach:

  • 100cm,
  • 160cm,
  • Długość materiału w rolce to 100m.

Agrotkanina ściółkująca bez wątpienia znacznie ułatwia nam proces dbania o ogród, a co ważniejsze jej kolor jest zbliżony do koloru gleby, dlatego nie przyćmiewa roślin. W celu złożenia zamówienia na agrowłókniny zapraszamy do odwiedzenia naszego sklepu.

Podsumowanie

Jak widać, zastosowanie folii w ogrodzie jest różne. Można z niej stworzyć takie konstrukcje jak foliówka ogrodowa czy oczko wodne, ale też poprawić estetykę otoczenia. Nie możesz zapomnieć tutaj o zadaniu jakie wykonują agrotkaniny. Dzięki zastosowaniu takich folii Twój dom i ogród nabiorą lepszego wyglądu. Nie czekaj! Już dziś odwiedź nasz sklep i wybierz spośród produktów te, które są idealne dla Twoich potrzeb.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".