Folia Cięta

Folia stretch Mini Rap

Zabezpiecz swoje przesyłki przed kurzem, brudem i wilgocią. Z naszymi produktami szybko i łatwo owiniesz paczki o małych gabarytach.

Stretch w nawoju ręcznym

Folia stretch Mini Rap w nawoju ręcznym wytwarzana jest z folii stretch oraz prestretch. Korzystamy z surowców najwyższej jakości oraz najnowocześniejszych technologii produkcji, dzięki czemu wytwarzane przez nas towary doskonale sprawdzają się w codziennych zastosowaniach.

Folie cięte skutecznie mogą zastąpić sznurek lub samoprzylepne taśmy pakowe. Stosowane są m.in. do owijania rur, desek, listew przypodłogowych, profili aluminiowych, narożników, przewodów elektrycznych, dywanów, wykładzin, elementów mebli itp. Mini Rap stanowi niezbędne wyposażenie każdego sklepu i gospodarstwa domowego.

Wytrzymałe folie stretch Mini Rap świetnie nadają się do owijania małych przedmiotów lub przesyłek. Dostępne są w różnych szerokościach, grubościach, liczbie nawiniętych mb. Dużą popularnością cieszą się produkty o grubości 23 mikronów z 150 m nawiniętej na tuleję folii. Sprawdź ofertę na folię Mini-Rap w naszym sklepie internetowym

Produkty do urządzeń i owijarek

Cięte maszynowe folie produkowane są w większej wadze i nawoju, dostosowane do specjalistycznych urządzeń i owijarek. Dostępne w różnych szerokościach, grubościach, kolorach i średnicach tulei nawojowych.

Bogaty wybór kolorów i rozmiarów

Nasze produkty dostępne są w trzech podstawowych wersjach kolorystycznych: białej, czarnej i niebieskiej oraz w wersji transparentnej. Dużą zaletą zastosowania kolorowej folii przy pakowaniu przedmiotów jest możliwość ukrycia zawartości przed niepowołanymi osobami.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".