Folia Dachowa

Folia Dachowa od Producenta

Produkowana przez ExImport membrana dachowa charakteryzuje się najwyższą jakością, przy zachowaniu niskich cen producenckich.

 

Folia Dachowa

Nasza folia dachowa to produkt o najwyższej jakości, polecana zarówno do budynków mieszkalnych, jak i tych użyteczności publicznej! Odporna zarówno na warunki atmosferyczne, jak i uszkodzenia typowo mechaniczne. Sprzedawana w 50 metrowych rolkach, które ułatwiają zarówno ich transport, jak i kładzenie na dachu. Produkujemy membrany, które dzięki swojej elastyczności, sprawiają, że ich montaż jest bezproblemowy.

 

Dostępne rodzaje

Folie dachowe nazywane inaczej membranami produkujemy w dwóch wersjach, które przystosowane są do innych zadań.

 

Membrana dachowa STROTEX 1300 jest dyfuzyjnie otwartą przeznaczoną pod zewnętrzne pokrycie dachu membraną. Jest również doskonałym materiałem wiatro-izolacyjnym z przeznaczeniem do ścian budynków w konstrukcjach szkieletowych. Dzięki wysokiemu współczynnikowi STROTEX 1300 znajduje zastosowanie w dachach z izolacją termiczną do pełnej wilgotności krokwi, w których układana jest bezpośrednio na tej izolacji.

 

Nazwa Ciężar pow. Szerokość [m] Długość [m] j.m
STROTEX 1300 B 115g/m2 1,5 50 rolka
STROTEX 1300 V 135g/m2 1,5 50 rolka

 

Folia dachowa STROTEX to zbrojona, paro przepuszczalna, wodoszczelna doskonale chroniąca konstrukcję dachu przed podciekaniem wody oraz osłaniają warstwę izolacji cieplnej przed zawilgoceniem z zewnątrz.  Dzięki wzmocnionym zbrojeniom folia jest odporna na zrywanie oraz elastyczna i łatwa w montażu. Zadaniem folii STROTEX jest odprowadzenie pary wodnej znajdującej się w izolacji stropów budynku.

 

Ciężar pow. Szerokość [m] Długość [m] j.m
110g/m2 1,5 50 rolka
140g/m2 1,5 50 rolka

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".