Folia Fundamentowa

Folia Fundamentowa od Producenta

Produkowana przez nas odporna folia fundamentowa pozioma dostępna jest w ofercie naszego sklepu internetowego. Decydując się na odporną izolację pionową, wybierz naszą odporną na uszkodzenia folię kubełkową.

 

Pozioma Folia Fundamentowa

Wytwarzamy ją w szerokościach od 0,25m do 0,6m w zależności, jaką izolację poziomą murów planuje się w projekcie. Powinno się wybierać folie co najmniej o takiej szerokości jak planowane mury.

Folia fundamentowa pozioma jest doskonałym izolatorem odpornym na działanie wilgoci pochodzącej z gruntu dzięki czemu mury są pewnie chronione od samych podstaw. Jej dużą zaleta jest to że nie ulega ona procesowi rozkładu, jest odporna na zrywanie, łamanie oraz ścieranie. Dzięki elastyczności folii z powodzeniem układana jest w narożnikach, doskonale również łączy się z zaprawą. Folia fundamentowa pozioma przeznaczona jest m.in. do:

  • Wykonywania izolacji wodno-ochronnej budynków zarówno podpiwniczonych jak i niepodpiwniczonych,
  • Zabezpieczanie fundamentów i ścian budynków przed wilgocią kapilarną,
  • Jako warstwa zastępująca chudy beton.
Ciężar pow. Szerokość [mm] Długość [m] j.m
280g/m2 250 50 rolka
280g/m2 365 50 rolka
280g/m2 500 50 rolka
280g/m2 500 50 rolka

 

Folia Kubełkowa

Folia fundamentowa pionowa inaczej nazywana folią kubełkową, to doskonała izolacja fundamentów budynków przed wilgocią pochodzącą z gruntu. Jako producent sprzedajemy ją w 20-metrowych rolkach w trzech najpopularniejszych szerokościach 1m, 1,5m i 2m. Folia fundamentowa pionowa o bardzo dobrych parametrach wytrzymałościowych na ściskanie, uderzenia i pęknięcia, ścieranie oraz gnicie.

 Folia kubełkowa znajduje zastosowanie w:

  • Ochrona ścian fundamentowych,
  • Ochrona szczelności podmurówek,
  • Systemy drenażowe,
  • Warstwy chroniące przed uszkodzeniem i zabrudzeniem,
  • Podłoże jastrychu, element zielonych dachów,
  • Osuszanie ścian piwnicznych.
Szerokość [m] Długość [m] j.m
1,0 20 rolka
1,5 20 rolka
2,0 20 rolka
2,5 20 rolka
3,0 20 rolka

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".