Polityka Jakości

Ogromny wkład w rozwój firmy EXIMPORT Sp. z o. o. ma oddana i wykwalifikowana załoga. Kształtując politykę personalną kierownictwo firmy dba o stabilność zatrudnienia i o podnoszenie kwalifikacji zawodowych przez jej pracowników. Troska o jakość naszych produktów znalazła swój wyraz we wdrożonym przez nasze przedsiębiorstwo “Systemie zarządzania jakością zgodnego z wymaganiami normy ISO 9001:2008 oraz HACCP wg CAC /RCP” – polityka jakości i środowiskowa bezpieczeństwa zdrowotnego wyrobów.

Podstawowym celem działalności Firmy EXIMPORT Sp. z o. o. jest produkcja wyrobów z tworzyw sztucznych zgodnie z indywidualnymi potrzebami Klientów. Dbamy o to, aby nasz Klient był w pełni zadowolony z naszych wyrobów.
Jesteśmy w pełni zaangażowani w ochronę środowiska naturalnego oraz przestrzeganie wymagań unijnych.
Zamierzone cele realizujemy poprzez wdrożony w firmie System Zarządzania Jakością ISO 9001:2008 oraz HACCP wg CAC /RCP”na wszystkich szczeblach organizacji, w tym:

  • kompleksową i terminową obsługę Klientów w oparciu o zdefiniowane wymagania,
  • monitorowanie i pomiary procesów zapewniające najwyższą jakość wyrobów,
  • optymalizowanie zużycia surowców podczas projektowania wyrobów,
  • rozsądne gospodarowanie surowcami, które przyczynia się do zmniejszania ilości odpadów poprodukcyjnych,
  • segregacja i recykling odpadów powstałych podczas produkcji,
  • minimalizowanie korzystania ze środowiska naturalnego,
  • podnoszenie świadomości pracowników w zakresie jakości i środowiska na każdym stanowisku pracy,
  • zapewnienia bezpieczeństwa zdrowotnego naszych wyrobów.

Zobowiązujemy się do spełniania wymagań prawnych i innych związanych z naszą działalnością, w tym ochroną środowiska naturalnego. Ciągłe doskonalenie skuteczności i efektywności zarządzania przedsiębiorstwem EXIMPORT Sp. z o. o. jest priorytetem dla wszystkich pracowników naszego zakładu.

Opis działalności

Profil firmy obejmuje produkcję folii LDPE/MDPE/HDPE i opakowań foliowych (worków z folii LDPE, MDPE HDPE).
Firma zajmuje się również produkcją ręcznej i maszynowej folii stretch. Cięcie folii stretch na szerokościach – produkcja folii Mini-Rap.
Prowadzimy dystrybucję opakowań z folii, papieru oraz systemów zabezpieczeń ładunków. Świadczymy usługi doradztwa w zakresie doboru optymalnych systemów pakowania (maszyn i materiałów eksploatacyjnych).

Główne rynki zbytu:

Polska, Niemcy

Główne kategorie:

Tworzywa sztuczne, Wyroby z tworzyw sztucznych, Opakowania, Folie, Spożywcze, Torebki, Torby reklamowe, Worki, Opakowania, Opakowania, torby handlowe, reklamowe, folie rozciągliwe stretch, torebki, z folii z tworzyw sztucznych, opakowania tekturowe.

Z poważaniem
mgr Wojciech Struczyk
Prezes Zarządu

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".