Folia Maszynowa

Folia stretch maszynowa

Folia stretch maszynowa przeznaczona jest do owijania towarów za pomocą automatów pakujących do zabezpieczania ładunków w transporcie oraz podczas magazynowania. Pełni także rolę ochronną. Zapobiega przedostawaniu się do towaru wilgoci i zabrudzeń. Folia maszynowa musi cechować się wyjątkową wytrzymałością i niezawodnością. W trakcie pracy nie ma czasu na zmaganie się z niskiej jakości produktem.

Z tego powodu oferujemy naszym Klientom wysokorozciągliwe, maszynowe folie stretch. Produkowane są one metodą wylewu (ang. CAST) oraz wydmuchu (ang. BLOW). Dzięki zastosowanym surowcom osiągnęliśmy małą grubość produktu oraz wysoką wytrzymałość, co znacząco wpływa na wysoką stabilizację ładunku oraz ekonomię pakowania.

Nowa jakość od renomowanego producenta

zięki zastosowaniu najnowszej technologii, dobraniu odpowiednich receptur oraz wyselekcjonowaniu materiałów spośród szerokiej gamy oferowanych na rynku surowców do produkcji folii LLDPE, udało nam się uzyskać stretch o zupełnie nowej jakości. Wysokorozciągliwe folie charakteryzują się wysoką odpornością na przebicia oraz rozciągliwością nawet do 350% przy znacznie zmniejszonej (nawet 2-krotnie) grubości w porównaniu do standardowych folii stretch.

  • STANDARD – 150%,
  • POWER – 250%,
  • SUPER POWER – 300%,
  • ULTRA POWER – 350%,

W naszym asortymencie dostępne są folie o grubościach od 8 do 23 mikrometrów o różnych rozciągliwościach. Sprawdź dostępne rozmiary i wagi w tabeli poniżej.

 

GRUBOŚĆ 8-11 mic 12 mic 15 mic 17 mic 23 mic
ROZCIĄGLIWOŚĆ 120% – 150% 150% – 350% 150% – 350% 150% – 350% 150% – 350%
WAGA BRUTTO 16 – 18 kg 16 – 18 kg 16 – 18 kg 16 – 18 kg 16 – 18 kg

 

Naszym klientom oferujemy folie maszynowe transparentne oraz w trzech kolorach: czarnym, niebieskim i białym. Na specjalne zamówienia jesteśmy w stanie wyprodukować folię w każdym możliwym kolorze.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".