Folia Ręczna

Folia stretch ręczna od producenta

Wytrzymała i rozciągliwa

Folia stretch ręczna przeznaczona jest do manualnego owijania towarów. Doskonale sprawdzi się w domu jak również w zastosowaniach komercyjnych, gdy zaistnieje potrzeba szybkiego zabezpieczenia towaru.

Dużą popularnością cieszą się produkty o standardowej grubości 23 mikrometry o rozciągliwości od 120% do 150%. Nasz zakład produkcyjny jest w stanie wyprodukować folie stretch o grubościach od 8 do 30 mikrometrów.

Kupując nasze produkty mają Państwo pewność, że otrzymają pełnowartościowy towar. Tuleja, na którą nawinięta jest niespotykana nigdzie indziej ilość folii, waży zaledwie 300 gram. (Na zamówienie także inne wagi tulei) Oferujemy produkty o standardowych wagach: 1,5 kg, 2,5 kg oraz 3,2 kg. Na indywidualne zamówienie klienta dostarczamy folie w praktycznie każdej wadze. Nasz dział jakości czuwa nad tym, by waga produktu nie różniła się o więcej niż 1% od zadeklarowanej w zamówieniu wagi.

Folie ręczne dostępne są w wersji transparentnej oraz w kilku wersjach kolorystycznych: białej, czarnej oraz niebieskiej. Jeżeli zainteresowani są Państwo innym wariantem kolorystycznym, prosimy o kontakt. Na specjalne życzenie klienta jesteśmy w stanie przygotować folię w dowolnym wybranym kolorze.

Porównanie folii eXimwrap HighPerformance 10um i standardowej o grubości 23um

Porównanie folii Eximport z konkurencją

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".