Folia Stretch Rolnicza

FOLIA ROLNICZA DO SIANOKISZONKI

Folia rolnicza do sianokiszonek stosowana jest do owijania balotów, sianokosów, płodów rolnych do żywienia zwierząt. Folia produkowana jest w szerokościach 500 i 750 mm, o grubości 25 mikrometrów. Charakteryzuje się wysoką elastycznością, doskonale opina belę i skutecznie chroni jej zawartość. Umożliwia bardzo dobrą konserwację „zakiszanie” przy niskich nakładach finansowych.

Ochrona balotów nawet do 12 miesięcy

Wielowarstwowe folie do zastosowań rolniczych charakteryzują się wysoką odpodnością na czynniki zewnętrzne. Naszym produktom nie straszny jest deszcz, słońce, wiatr czy niskie temperatury. Co najważniejsze nawet przez 12 miesięcy pokarm dla zwierząt zachowuje swoje właściwości odżywcze.

Wysoka wydajność folii

Produkowane przez nas folie rolnicze do sianokiszonki kompatybilne są z większością owijarek. Dzięki temu nie traci się czasu na poszukiwanie folii, która będzie pasować do konkretnego typu urządzenia. Nasze folie dla rolnictwa są odporne na uszkodzenia mechaniczne, co jest bardzo istotnym czynnikiem w przypadku rolnictwa zmechanizowanego, gdzie baloty przerzucane są i układane w sposób maszynowy.

O dużej wydajności naszych produktów świadczy fakt, że jedną rolką folii rolniczej można owinąć nawet do 30 balotów.

Folia rolnicza od producenta

Od lat trudnimy się produkcja i dystrybucją folii do różnych zastosowań. Dzięki naszej ciężkiej pracy i ciągłemu poszukiwaniu nowych technologii jesteśmy w stanie zaoferować najwyższej jakości produkty za rozsądną cenę. Każdy, kto zetknął się z naszymi foliami rolniczymi śmiało może polecić je swoim znajomym i sąsiadom.

Sposób użycia

Owijanie mechaniczne (owijarki rolnicze)

Zastosowanie

Rolnictwo – sianokiszonki

Wymiary folii / masa rolki

25um x 500mm x 1800m /22kg

25um x 750mm x 1500m /28kg

Sposób pakowania

36szt. (22kg) lub 24szt. (28kg) na palecie

Rozciąg gwarantowany

70%

Wydajność

ok. 25-30 balotów / rolkę

Kolor

biały, jasnozielony

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Privacy Preference Center