Folia Spożywcza

FOLIA SPOŻYWCZA PRODUCENT

Folia spożywcza charakteryzuje się doskonałą przejrzystością, więc doskonale wiemy, z jakim produktem mamy do czynienia. Folie przeznaczone do opakowania żywności, produkowane są z wysokiej jakości bezpiecznych materiałów posiadających atest PZH. Przechowywanie żywności w takiej folii nie szkodzi zdrowiu i ułatwia transport oraz zabezpieczenie żywności. Producent folii spożywczej firma Eximport to gwarancja folii najwyższej jakości. Naszą folię do pakowania wykorzystują firmy działające w szeroko rozumianym przemyśle spożywczym.

Folia stretch przeznaczona na cele spożywcze stosowana jest do pakowania oraz zabezpieczania produktów żywnościowych na czas transportu. Nasza folia znakomicie nadaje się do pakowania wszelkiego rodzaju wyrobów cukierniczych, owoców, warzyw, nabiału, mięs, drobiu i ryb oraz pozostałych produktów spożywczych. Znajduje ona zastosowanie przy pakowaniu różnych produktów spożywczych zarówno w gospodarstwie domowym jak i w handlu czy cateringu. Folia spożywcza doskonale zabezpiecza produkty przed wysychaniem dzięki bardzo dobrej przepuszczalności tlenu i dwutlenku węgla zachowując w ten sposób smak i odpowiednią świeżość. Jako producent folii spożywczej oraz pozostałych opakowań, możemy zapewnić najlepszą jakość wykonania, konkurencyjną cenę oraz szybką dostawę produktów. Naszym priorytetem jest zadowolenie klientów. W celu zamówienia folii zapraszamy do kontaktu tel. lub mailowy.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".