O Nas

Firma „Eximport” powstała w 1998r. Założycielami jej są Czesław i Emilia Kasprzak. „Eximport” jest dynamicznie rozwijającą się firmą na polskim rynku. Siedziba firmy znajduje się w województwie lubuskim w Żarach, natomiast filia firmy w województwie kujawsko-pomorskim w mieście Golub-Dobrzyń. Dzięki takiemu rozplanowaniu ośrodków, zaopatrywane są zakłady regionalne w zasięgu 200 km. Przy transporcie do firm położonych dalej, duża rolę odgrywają firmy spedycyjne, z którymi firma podpisała umowy. Powoduje to, że firma „Eximport” ma zasięg ogólnopolski.

Czołowym zadaniem firmy była sprzedaż i dystrybucja wszelkiego rodzaju towarów i maszyn do pakowania wyrobów gotowych. W roku 2008 roku do użytku został oddany nowoczesny i specjalistyczny zakład produkcyjny mieszczący się na terenie Specjalnej Strefy Ekonomicznej w Żarach. Zakład uzbrojony jest w najnowsze rozwiązania technologiczne dzięki, którym firma może oferować wysokiej jakości folię wszystkich typów.

Na dzień dzisiejszy Eximport to uznana i ceniona marka, a firma jest wiodącym producentem folii na rynku Polskim a jako jedyna działa na terenie województwa lubuskiego. Firma  ze względu na wysoką jakość produktów spełniających najwyższe normy w połączeniu z dużym wolumenem produkcyjnym jest partnerem biznesowym  i kooperuje z dużymi firmami na rynku krajowym i zagranicznym.

Zaufali nam między innymi:

Swiss Krono
Crown
Stapeless
LG
AB Food
3M

Na podstawie podpisanych umówi i indywidualnych certyfikatów kooperujemy z dziesiątkami firm na terenie Polski i Europy.

Na dzień dzisiejszy firma specjalizuje się między innymi w produkcji folii PE oraz przetwarzaniu jej w postaci gotowych worków, kapturów oraz przekładek foliowych na indywidualne potrzeby klienta.

Jedną z gałęzi działalności jest również konfekcjonowanie folii rozciągliwej „Stretch”. Tu podobnie jak w przypadku folii PE oferowane jest cięcie folii na indywidualne wymiary (długość, szerokość) rolki. Ponieważ firma dąży do jak największej niezależności od producentów surowców stara się nieustannie poszerzać zakres produkcji własnej.

Firma „Eximport” zajmuje się również profesjonalnym doradztwem w zakresie doboru optymalnych systemów opakowaniowych. Dodatkowo poprzez pośrednictwo w sprzedaży wszelkich materiałów do pakowania towarów (których sama nie produkuje) oferowany jest bardzo szeroki zakres usług. Zaopatrując kompleksowo firmy oraz zakłady przemysłowe w maszyny i artykuły opakowaniowe, firma pozyskała sobie wielu klientów indywidualnych oraz instytucjonalnych. Zmniejszenie dotychczasowych kosztów i czasu pakowania produktów w firmach i fabrykach spowodowało wzrost zaufania do firmy „Eximport”. Szybko powiększyło się grono kontrahentów zainteresowanych nawiązaniem współpracy. Ponadto towary dostarczane są nie tylko według harmonogramów dostaw, ale również w wyjątkowych sytuacjach w bardzo krótkim czasie, co jest znacznym ułatwieniem dla klientów. Towary dostarczane są do klienta na bieżąco, niepotrzebne mu długie składowanie magazynowe. Obecnie firma posiada wdrożony system PN-EN ISO 9001:2015. Produkty posiadają atest PZH, dzięki czemu mogą być wykorzystywane w kontakcie z żywnością. Jest to między innymi System Zarządzania Bezpieczeństwem Żywności – wymagania dla wszystkich uczestników łańcucha żywnościowego (HACCP), co jest niezbędnym warunkiem współpracy między szanującymi się firmami. Pozwala to dotrzeć do klientów przedtem nieosiągalnych.

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".