Opaski Foliowe

OPASKI FOLIOWE

Opaski foliowe rozciągliwe wykonane zostały w wyniku specjalnie zaprojektowanej w tym celu folii PE najwyższej jakości opracowanej na podstawie unikalnej receptury. Opaski foliowe są konfekcjonowane na specjalnie zaprojektowanej i przygotowanej pod ten projekt zgrzewarce. Opaski mają na celu zabezpieczenie ładunku na palecie w trakcie jego składowania, dystrybucji oraz ruchów międzymagazynowych.

Opaska foliowa w niektórych przypadkach może stać się alternatywą dla, używanej do owijania palet, folii stretch. Opaski foliowe to bardzo niski koszt pakowania (nawet o 80-90%) oraz łatwa i prosta w użyciu forma zabezpieczania ładunków.

Działanie opaski LDPE można bardzo prosto porównać do gumki recepturki ponieważ po rozciągnięciu wraca ona do swojej pierwotnej postaci. Warto również zwrócić uwagę na możliwość powtórnego wykorzystania opaski foliowej, np. w przypadku gdy musimy otworzyć zapakowaną paletę, podczas gdy folia stretch bezpowrotnie ląduje w odpadach.

Opaski wykonane są na rolce z perforacją do odrywania. Aplikacja jest bardzo prosta i szybka, wystarczy jedynie opaskę oderwać od zbiorczej rolki oraz rozciągnąć wstępnie na około 20-30cm i nałożyć na paletę.

Standardowe wymiary opasek:

  • Opaska Foliowa LDPE Transp. 100×1200/0,04 100 szt/rol – paleta EURO
  • Opaska Foliowa LDPE Transp. 100×1400/0,04 100 szt/rol – paleta przemysłowa
  • Opaska Foliowa LDPE Transp. 100×1600/0,04 100 szt/rol
  • Opaska Foliowa LDPE Transp. 100×1800/0,04 100 szt/rol

 

Istnieje możliwość wykonania opasek na dowolnie dobrane wymiary palet, skrzyń, koszy, wózków itp. Oferujemy również opaski w indywidualnie wybranym kolorze oraz z nadrukiem.

Produkt dostępny w naszym sklepie internetowym

Akceptuj

W ramach naszej witryny stosujemy pliki cookies w celu świadczenia Państwu usług na najwyższym poziomie, w tym w sposób dostosowany do indywidualnych potrzeb. Możecie Państwo dokonać w każdym czasie zmiany ustawień dotyczących cookies. Więcej szczegółów w naszej " "Administracja Danymi Osobowymi".